۰۴۱ - ۳۶۶۸۰۹۲۵ || ساعات تماس: ۱۰ الی ۲۱

راهکارهای میزبانی وب و دامنه

قوانین سرویس دهی

کلیه کاربران سرویس های میزبان وردپرس ( شرکت توسعه وب آریا  ش.ث: ۲۱۳۲۳ )  و کلیه اشخاص پس از تهیه هر یک از سرویس های میزبان وردپرس، موظف به رعایت کامل شرایط سرویس میزبان وردپرس می باشند. ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق سایر کاربران اینترنت و تطابق با قوانین حاکم بر محیط سرویس دهندگانی است که میزبان وردپرس از سرویس آنها استفاده می کند. این شرایط جامع و کامل نبوده و میزبان وردپرس حق اضافه، حدف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در وبگاه www.mizbanwp.com برای خود محفوظ می دارد.

 

شرایط و قوانین استفاده از تمامی خدمات و محصولات میزبان وردپرس

 

این توافقنامه ما بین “میزبان وردپرس”  و شما (وکیل، نماینده، وارث و جانشین شما نیز در این قرارداد مشترک خطاب میشود) که در این توافقنامه “مشترک” و یا “کاربر” و یا “مشتری” و یا “خریدار” نامیده میشوید، تنظیم شده و قابل اجرا می باشد. ورود به سایت میزبان وردپرس، خرید هریک از خدمات و یا محصولات میزبان وردپرس، استفاده از سرویسهای رایگان و غیر رایگان میزبان وردپرس و یا انجام هرگونه معامله، تعامل و یا تراکنش با میزبان وردپرس و نمایندگان، کارمندان، مدیران و تمامی زیرمجموعه های میزبان وردپرس مستلزم پذیرش تمامی بخش های این شرایط و قوانین بوده و در صورتی که شما با بخش و یا تمامی این شرایط و قوانین موافق نمی‌باشید، لطفا هیچ یک از سرویس‌ها و خدمات میزبان وردپرس را خریداری ننمایید. چرا که خرید و یا سفارش هرکدام از محصولات و خدمات میزبان وردپرس، به معنی قبول این شرایط و قوانین از طرف شما خواهد بود.

 

۱- توافقنامه

مشترک متعهد میشود که تمامی بندها و شرایط این توافقنامه را مطالعه کرده و رعایت نماید. چنانچه خدمات و یا محصولات میزبان وردپرس را تهیه نماید، این توافقنامه باید به طور کامل و تا زمانی که از خدمات و محصولات استفاده می کند و از مزایای آن بهره می برد، اجرا شود.

چنانچه مشترک در استفاده از محصولات و خدمات میزبان وردپرس انصراف دهد، هیچ وجهی از سوی میزبان وردپرس مسترد نمی‌گردد. مشترک می پذیرد که در صورت تمایل به قطع استفاده از خدمات میزبان وردپرس مسئول خواهد بود که این موضوع را به میزبان وردپرس اطلاع دهد.

تبصره ۱: استرداد وجه به مدت ۷ روز پس از خرید، برای هاست اشتراکی و ۲ روز برای سرور مجازی؛ با ذکر دلیل منطقی (مانند وجود مشکل در سرویس) امکان پذیر خواهد بود.

تبصره ۲: خرید و استفاده از خدمات میزبان وردپرس، فقط برای کاربران مقیم ایران و تنها با آی‌پی ایرانی امکان پذیر است.

تبصره ۳: استفاده از کد تخفیف و لینک بازاریابی بصورت همزمان امکان پذیر نیست و درصورت استفاده و ادعای عدم اطلاع توسط کاربر، سود بازاریابی حذف خواهد شد.

 

۲- اسکریپت‌ها

مشتری موظف است به منظور نصب و استفاده از تمامی اسکریپت‌ها و سیستم‌های مدیریت محتوی (به جز سیستم مدیریت محتوی وردپرس) از میزبان وردپرس تاییدیه دریافت کند. در غیر این صورت و با مشاهده تخلفاتی مانند استفاده از اسکریپت‌های نال شده و غیرقانونی، سرویس مربوطه بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد.

 

۳- استفاده از خدمات

کاربران متعهد می‌شوند تمامی قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران را رعایت نمایند. همچنین با توجه به قرار داشتن تعدادی از سرورهای میزبان وردپرس در کشورهای اروپایی، کاربران متعهد به رعایت تمامی قوانین سلبی مرتبط با اینترنت در کشورهای ایران و اتحادیه اروپا می‌باشند و عدم آشنایی کاربران با این قوانین رافع مسئولیت آنها نخواهد بود.

به طور کل سرویس‌های میزبان وردپرس می‌بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است.

لازم به یادآوری است، طبق تبصره ۲ قانون اول؛ دسترسی به کنترل پنل‌های هاستینگ (مانند دایرکت ادمین و سیپنل) و سرورهای مجازی (لینوکس یا ویندوز)، تنها با آی پی ایران امکان پذیر است، اما برای مشاهده سایت‌ها، محدودیتی نیست.

 

۴- مسئولیت کاربران

کاربران مسئول عملکرد خود در رابطه با سرویس تهیه شده می‌باشند همچنین می‌بایست به حقوق سایر کاربران میزبان وردپرس احترام بگذارند. میزبان وردپرس حق تعلیق یا قطع دائم سرویس کاربرانی که به صورت خواسته یا ناخواسته موجب اختلال در سرویس سایر کاربران شده‌اند و یا با بی‌احترامی با کارکنان میزبان وردپرس برخورد‌ میکنند را برای خود محفوظ می‌دارد. ضمنا کاربر حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت.

راه اندازی پروکسی یا VPN در سرورهای مجازی ارائه شده در میزبان وردپرس ممنوع بوده و درصورت احراز استفاده از سرویس برای چنین مواردی، سرویس کنسل شده و سرویس مشابه ارائه نخواهد شد.

 

۵- اطلاعات کاربران

مشترک موافقت می‌نماید که هنگام ثبت نام اطلاعات صحیح در اختیار میزبان وردپرس قرار دهد. همچنین کاربر موظف است اطلاعات خود را هنگام استفاده از خدمات و محصولات میزبان وردپرس در صورت تغییر بروز نماید. 

میزبان وردپرس برای برقراری هرگونه ارتباط با مشترک از اطلاعات ارائه شده توسط مشترک استفاده می‌نماید چنانچه اطلاعاتی که ارائه میدهد نادرست، مبهم یا ناقص باشد و یا میزبان وردپرس شبهه مستدلی در مورد نادرست بودن، مبهم بودن، ناقص بودن و یا دقیق نبودن اطلاعت شما داشته باشد میزبان وردپرس به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشترک را قطع و حساب وی را مسدود نماید.

میزبان وردپرس بنا به صلاحدید خود ممکن است از یک کاربر درخواست تایید هویت نماید در این حالت کاربر موظف می‌باشد نسبت به تایید هویت خود و مشخصات محل سکونت بر اساس نوع درخواست تایید هویت و محل سکونت میزبان وردپرس اقدام نماید در غیر این صورت تا زمان تایید هویت و محل سکونت کاربر حساب وی و تمامی خدمات مرتبط با آن معلق خواهد شد.

 

۶- بکاپ داده‌ها

میزبان وردپرس در سرویس میزبانی اشتراکی (معمولی، حجمی، پربازدید و نمایندگی) اقدام به تهیه نسخه پشتیبان بصورت دوره ای می‌نماید که بصورت مشخص در توضیحات هر سرویس درج شده است. اما به طور کلی مسئولیت بکاپ اطلاعات در کلیه سرویس‌ها با خود کاربران بوده و همه کاربران می‌بایست یک نسخه پشتیبان از اطلاعات مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای میزبان وردپرس نیز نگهداری کنند.

۱٫ برگرداندن بک‌آپ برای دو بار در طول سرویس دهی رایگان بوده و پس از آن مشمول هزینه خواهد بود.

۲٫ درصورت عدم تمدید سرویس برای مدت طولانی، اطلاعات تنها برای ۱ ماه نگهداری و پس از آن، بصورت اتوماتیک از روی سرور حذف خواهد شد.

۳٫ سرورهای مجازی فاقد بک آپ می‌باشند، بنابراین درصورت نیاز به بک آپ گیری لطفا مراتب را با پشتیبانی هماهنگ نمایید.

 

۷- استفاده از منابع

هر سرویسی که به هر دلیل (مانند استفاده از سرور برای leech، استفاده از اسکریپت‌های مخرب یا مشکل دار، ارسال ایمیل بیش از حد مجاز و …)، بیش از حد متعارف از منابع (مانند CPU، Ram ،HDD و پهنای باند) «به دلایلی مانند افزایش بازدیدکننده به بیش از ۱۰۰۰ نفر در روز (برای هاست های اشتراکی عادی سی پنل یا دایرکت ادمین) یا ۵۰۰۰ بازدید روزانه» استفاده کند متوقف (ساسپند) خواهد شد و کاربر موظف خواهد بود میزان مصرف سرویس خود را از منابع تا حد استاندارد کاهش دهد تا سرویس کاربر مجدد فعال گردد. همچنین کاربر ملزم به پرداخت هزینه منابع مصرف شده‌ی بیش از حدود مشخص شده در پلن بندی سرویس ارائه شده، خواهد بود.

میزبان وردپرس بسته به شرایط تعیین کننده حدود متعارف استفاده از منابع خواهد بود به این صورت که هیچگاه سرویس کاربر نباید باعث ایجاد اختلال و یا ایجاد کندی و یا کاهش کیفیت سرویس کاربران دیگر گردد. همچنین هر وب سایت یا سرویسی که بدین شکل موجب اختلال در کارایی و یا سرعت سرور یا شبکه شود تا زمان رفع این مورد، متوقف خواهد شد. 

میزبان وردپرس در تمامی موارد این موضوع را با اخطار قبلی انجام می‌دهد تا سرویس کاربر متوقف نگردد اما در مواردی که این موضوع باعث ایجاد اختلال و یا کاهش کیفیت و سرعت سرویس کاربران دیگر و یا رساندن هر گونه ضرر به میزبان وردپرس گردد، میزبان وردپرس بدون اخطار قبلی سرویس کاربر را متوقف خواهد نمود و سپس اخطارهای لازم را برای کاربر ارسال می‌نماید تا کاربر نسبت به رفع مشکل سرویس خود اقدام نماید. در صورت تکرار این موضوع سرویس کاربر به طور کامل و برای همیشه قطع خواهد شد.

 

۷- استفاده از سرویس آی پی اجاره‏ ای

سرویس آی پی ورژن ۴ که بصورت اجاره ماهانه یا سالانه در اختیار کاربران قرار میگیرد، درصورت عدم رعایت شرایط زیر یا هرگونه سوء استفاده، بصورت موقت ساسپند شده و درصورت تکرار، سرویس بصورت یکطرفه لغو خواهد شد.

لیست تخلفاتی که مشمول شرایط خواهند شد:

– استفاده از سرور برای حمله به سرورهای دیگر

– استفاده از سرور برای هک سرورهای دیگر

– استفاده از سرور برای ارسال ایمیل انبوه و هرزنامه (اسپم)

– استفاده از سرور برای ارائه سرویس های غیرمجاز و غیرقانونی

– استفاده از سرور برای سایت های غیر اخلاقی، غیرمجاز و …

–  تعداد ابیوزهای دریافتی از رنج آی پی کاربر به بیش از ۵ عدد در کمتر از یک هفته افزایش یابد

– هرگونه استفاده غیرقانونی و غیراخلاقی دیگر