۰۴۱ - ۳۶۶۸۰۹۲۵ || ساعات تماس: ۱۰ الی ۲۱

راهکارهای میزبانی وب و دامنه

نوشته‌ی RezaFH
  • 2015/02/06
  • عمومی

بازاریابی و کسب درآمد

درصورتی که شما از کاربران میزبان وردپرس هستید و از خدمات ارائه شده رضایت دارید، یا اینکه وبلاگ یا سایت پربازدیدی دارید و میخواهید از طریق آن درآمد کسب کنید، می توانید ضمن قرار دادن بنر یا لینک میزبان وردپرس در سایت خود، از ما حمایت کنید و به کسب درآمد بپردازید!

برای این منظور کافی است یکی از بنر ها یا لینک های ما را از صفحه مربوط به بازاریابی (لینک) به سایت خود اضافه کنید. لازم به ذکر است قراردادن لینک میزبان وردپرس جهت کسب درآمد شرایط خاصی نداشته و نیاز به حداقل های بالا ندارد. شما حتی اگر وبلاگی دارید که بازدید داشته و فعال است، می توانید با قرار دادن لینک های ما، از هر فروشی که از طریق لینک منحصر به فرد شما صورت بگیرد، ۲۰ الی ۳۰ درصد پورسانت دریافت کرده و درصورت رسیدن مبلغ به حداقل ۵ هزار تومان، می توانید درخواست واریز دهید یا اینکه به همان مقدار از خدمات میزبان وردپرس استفاده کنید.

درصورتی که مشتریان معرفی شده توسط شما به ۵ نفر برسد، پورسانت شما از ۲۰ درصد به ۲۵ درصد افزایش خواهد یافت.

به همین ترتیب برای معرفی بیش از ۱۰ نفر ۳۰ درصد پورسانت دریافت خواهید کرد.

 

توجه: لازم نیست بازدید کننده ی شما در همان بار اول خرید کند و پس از اولین کلیک (توسط کوکی های ذخیره شده)، درصورتی که بازدید کننده تا ۹۰ روز آینده نیز خریدی انجام دهد، بصورت اتوماتیک به عنوان مشتری معرفی شده توسط شما شناخته خواهد شد و پورسانت خرید به حساب شما واریز خواهد شد.

توجه: پورسانت فقط برای اولین پرداخت کاربر سفارش دهنده (ماهانه یا سالانه) در نظر گرفته می‌شود.

توجه: درصورتی که تعداد کاربران معرفی شده توسط شما به ۵ یا ۱۰ نفر رسید، لطفا از طریق بخش پشتیبانی اطلاع دهید تا میزان پورسانت شما به درصد بالاتر افزایش پیدا کند.

پس اگر میخواهید لینک ما را در سایت خودتان قرار دهید و به کسب درآمد بپردازید، از اینجا شروع کنید.