۰۴۱ - ۳۶۶۸۰۹۲۵ || ساعات تماس: ۱۰ الی ۲۱

راهکارهای میزبانی وب و دامنه

نوشته‌ی
  • 2017/12/22
  • عمومی

۱۶ ویژگی ضروری سایت هاستینگ برای کسب و کار آنلاین

۱۶ ویژگی ضروری سایت هاستینگ برای کسب و کار آنلاین

در این مطلب می خواهیم به ۱۶ ویژگی ضروری سایت هاستینگ برای کسب و کار آنلاین بپردازیم. با سایت تخصصی میزبان وردپرس همراه باشید.

مطلب مرتبط : نحوه انتخاب نوع مناسب هاستینگ برای وردپرس

اگر شما یک کسب و کار آنلاین را اجرا می کنید، انتخاب هاست مناسب یکی از مهم ترین تصمیم هایی است که شما باید انجام دهید. عملکرد سایت شما، قابلیت اطمینان، امنیت و بسیاری از ویژگی های پس زمینه آن توسط هاست شما کنترل می شود و انتخاب اشتباه می تواند پیامدهای فاجعه آمیز داشته باشد. بنابراین، برای اطمینان دقیق از آنچه می خواهید بدانید، ما لیستی از شانزده چیز ضروری را که کسب و کار از هاست مورد نیاز است، قرار داده ایم.

شما نیاز به پشتیبانی فنی متخصص دارید

همیشه زمان هایی وجود دارد که صاحبان سایت ها، حتی کسانی که با بخش های IT اختصاصی خود سر و کار دارند، به موضوعاتی برخورد می کنند که توانایی حل آن را ندارند. هنگامی که این اتفاق می افتد، شما نیاز به هاستینگ با کارشناسان متخصص برای ارائه راه حل مناسب دارید. اگر سیستم های بزرگ و پیچیده ای را اجرا می کنید و از برنامه های بسیار پیچیده در سرورهای هاست خود استفاده می کنید، باید بدانید که وقتی یک اتفاق می افتد، کارشناس هاست شما می تواند آن را درست و به سرعت انجام دهد.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

همانطور که فعالیت آنلاین شما در ۲۴ ساعت شبانه روز اجرا می شود، اگر سایت شما پایین می آید یا سیستم ایمیل شما متوقف می شود. شما نمی توانید تا صبح روز بعد صبر کنید. هر لحظه ای که آفلاین هستید، می توانید یک فروش را از دست دهید یا یک مشتری ناراضی را برای خود ایجاد کنید. یک هاست خوب باید هر زمان که به آن نیاز دارید، پشتیبانی پایدار داشته باشد.

بک آپ

پشتیبان گیری یک بخش ضروری از هر عملیات بازیابی فاجعه است و بسیار مهم است که هاست شما این امکان را برای شما فراهم می کند که پشتیبان گیری از تمام اطلاعات خود را انجام دهید. عدم پشتیبانی از اطلاعات شما می تواند عواقب زیادی داشته باشد – این می تواند باعث از بین رفتن تمام اطلاعات مشتری شما، تمام محتوای سایت شما و از دست رفتن درآمد شود. و شما می توانید این هزینه را برای بازسازی سایت خود و آسیب شناسی ناشی از خرابی اضافه کنید. اگر هاست یک سرویس پشتیبان را ارائه نمی دهد، پس کار کردن با آن هاست بسیار خطرناک است.

پشتیبان گیری سایت

علاوه بر اینکه قادر به تهیه پشتیبان از اطلاعات خود هستید، همچنین می خواهید بدانید که هاست شما نیز سرورهای خود را پشتیبانی می کند. به این ترتیب می دانید که تمام نرم افزارهایی که هاست باید سرور را اجرا کند، و همچنین تمام اطلاعات ذخیره شده بر روی آن، می تواند به سرعت به اینترنت بازگردانده شود.

زمان آپگرید تضمین شده

تغییر در تکنولوژی ابر باعث می شود که اگر یک خطای سرور وجود داشته باشد، سایت ها در حالت آفلاین قرار می گیرند اما برای کسانی که انتخاب هاستینگ ابری نشده اند، یک سرور پایین می تواند مشکل بزرگی باشد. برای اطمینان از زمان آپدیت تضمین شده، شما باید یک هاست را که سرورهای آینه ای را در مکان های مختلف در حال اجرا می گذارد جستجو کنید، به طوری که اگر یکی از آنها پایین بیاید، سرور های دیگر به حفظ سرویس ادامه خواهند داد. به این ترتیب، سایت شما همیشه می تواند آنلاین باقی بماند.

Guaranteed uptime

گزینه های امنیتی

هک سایت به طور مداوم در سرفصل ها و تعداد حملات به سایت های کسب و کار همچنان افزایش می یابد. در این محیط بسیار مهم است که شما یک هاست را انتخاب کنید که می تواند یک سری از ویژگی های امنیتی را برای حفاظت از سایت شما فراهم کند. به دنبال هاست هایی باشید که سایت شما را برای نرم افزارهای مخرب و آسیب پذیری اسکن کرده و بتواند در برابر نفوذ شناسایی و محافظت نماید. علاوه بر این، شما اسکن ایمیل و حذف هرزنامه، گواهینامه های SSL و پشتیبان گیری از راه دور را می خواهید.

پشتیبانی وردپرس

وردپرس پلت فرم محبوب ترین در جهان برای ساخت سایت ها است. حتی اگر شما در حال حاضر از وردپرس برای ساخت سایت خود استفاده نکنید، لازم است که یک هاست که دارای تخصص وردپرس است را داشته باشید – شما ممکن است تصمیمی برای ایجاد یک سایت وردپرس در آینده داشته باشید یا ممکن است انتخاب کنید که یک وبلاگ وردپرس را در کنار سایت موجود خود اضافه کنید. وبلاگ ها ابزار قدرتمند بازاریابی محتوا هستند و توسط هزاران نفر از شرکت های پیشرو برای کمک به ایجاد جوامع مشتری و فروش استفاده می شود. شرکت هایی که از وردپرس استفاده می کنند شامل دیزنی، سونی، تویوتا و بسیاری از شرکت های تراشه آبی هستند. اگر ایجاد یک وبلاگ در حال حاضر یا در آینده بخشی از استراتژی شما باشد، مطمئن شوید هاست شما به طور کامل سایت های وردپرس پشتیبانی می کند.

اتاق برای رشد

هنگامی که یک کسب و کار آنلاین را راه اندازی می کنید، به این معنی است که وقتی کسب و کار شما رشد می کند، سایت شما رشد می کند. علاوه بر این، ممکن است مجبور به اجرای برنامه های مختلف پس زمینه باشید که به ذخیره سازی داده های بزرگ و پردازش عظیمی نیاز دارند. هنگامی که یک هاست را انتخاب می کنید، شما نیاز به یک هاست دارید که می تواند به شما ظرفیت رشد دهد. هنگامی که شما شروع می کنید ممکن است در بودجه تنگ قرار داشته باشید و به هاستینگ مشترک با هزینه کم نیاز داشته باشید؛ همانطور که رشد می کنید، شما ممکن است از هاست مشترک سپس به VPS و سپس به سرور اختصاصی مدیریت منتقل کنید. در نهایت، شما ممکن است بخواهید به هاستینگ ابری حرکت کنید.

منبع : www.eukhost.com